PFAPA diskuze

Datum: 25.04.2012

Vložil: Sarka

Titulek: Re: Re: PFAPA

Z homeopatik používáme jen Lymphomiosot (10 kapek 3 x denně na plastovou lžičku). I tak je to docela náročné, protože se předtím, ani potom nesmí jíst ani pít, čistit zuby atd.Třikrát za den to zkombinovat, když k tomu ještě člověk chodí do práce není jednoduché, ale to ty určitě znáš když homeopatika berete. Důležitá je prý ta pravidelnost. Ještě mě lékařka upozorňovala, když jsme to začali brát, že se naopak ty teploty mohou objevit, protože tím, že se odstartuje čištění lymphatických cest, může se něco co je způsobuje uvolnit. Ale jak říkám u nás to zafungovalo bez teplot. Ještě k tomu Aloe, na té diskuzi bylo uvedeno, že to má být konkrétně 100%Aloe gel, který působí na imunitu celého organizmu (nevím jestli sprej nepůsobí jen lokálně), alo to by ti určitě poradila vaše ORL lékařka. A co se týká školy, když jsme měli ataky teplot pravidelně, uvažovala jsem pokud se to nezmění o odkladu (dle paní doc. Doležalové, by tento syndrom měl v 10 letech odeznít, tak mi přišlo lepší aby ve škole zameškávala 3 roky a ne 4 - ale zatím máme před sebou ještě minimálně 2 roky ve školce, tak to teď nemusím řešit).
Šárka





Zpět na diskuzi

Kontakt

Pfapa-periodické horečky

Silvie Jankovičová
Ostrava-Poruba


pfapa@seznam.cz