PFAPA diskuze

Datum: 25.04.2012

Vložil: silvielulu

Titulek: Re: PFAPA

Dobrý den, moc děkuji za Váš příspěvek semm na stránky.Vaše diskuze a diskuze i ostatních maminek jsou nám přínosem pro všechny. Jsem velmi ráda, že jste se s náma podělila o svou zkušenost. I když jsem tyto stránky založila, jsem také jen laik, nelékař a zoufalý rodič, ketrý by už vyzkoušel vše jen aby svému prckovi pomohl. Moc Vám děkuji. Ze své ukušenosti, Aloe Vera stále nevím jakou značku či firmu koupit, je toho tolik na trhu... ráda bych poprosila maminku, ketrá stříká ten Aloe vera sprej, prosím jak jmenuje a kde jste ho sehnala? nevíte, dá se koupit v lékárně nebo je to nějaká firma a musím přes dealera? Pokud můžete, prosím poraďte. My před týdnem zhruba začali na doporučení paní doktorky užívat Wobenzym. Je to sice drahá záležitost, ale už koupím cokoli co by mohlo pomoci. Určitě je to na zváženou a doporučuji. Zde na stránkách jsem nechala i odkaz na stránky wobenzymu a také Vám určitě rádi řeknou Vaši dětští lékaři. Užívání je 1tbl na 6kg váhy dítěte na den. my bereme při 19kg 3tbl. denně.





Zpět na diskuzi

Kontakt

Pfapa-periodické horečky

Silvie Jankovičová
Ostrava-Poruba


pfapa@seznam.cz